ERA BELOTERO
ПОСТАВИТИ ВІК
НА ПАУЗУ
Сьогодні головний тренд в боротьбі проти старіння – природність. І цей тренд forever!

Зморшки – це не лише про вік. Це про емоції.

Природнє старіння не завжди впливає на красу. Однак, поява зморшок може спотворювати ваші емоції. Особливо, коли їх немає. Носогубні зморшки або зморшки "маріонетки" завжди додають обличчю печальний вигляд, навіть якщо вам зовсім не сумно. Міжбровні зморшки можуть надати обличчю похмурий настрій, а заломи на лобі – вікову "мудрість".

Лінійка філерів на основі гіалуронової кислоти BELOTERO – відповідь на всі ваші питання про вік та бажання вдосконалювати свою красу.

Гіалуронова кислота (ГК) – природний зволожувач та натуральний компонент нашої шкіри.
Зволожена шкіра
Ніжні губи
Гарний лоб
Сяючий погляд
Чіткий овал
Спокуслива шия та зона декольте
Носогубні складки
ЗОНИ КОРЕКЦІЇ
ЄДИНЕ РІШЕННЯ БАГАТЬОХ ЗАВДАНЬ
Унікальна КПМ
технологія

Розумні філери Belotero® виробляються на основі запатентованої технології динамічних перехресних зв'язків (DCLT), що дозволяє створити монофазний когезивний поліуущільнений матрикс (КПМ). Вона забезпечує ідеальний баланс когезивності, еластичності та пластичності відповідно до потреб кожного шару шкіри.

Оптимальний баланс цих властивостей у філерах лінійки Belotero забезпечує однорідну інтеграцію в шкірі, яку можна порівняти з нативною гіалуроновою кислотою та забезпечує гармонійний результат.
Уявіть собі кашеміровий джемпер.

Чисті нитки гіалуронової кислоти схожі на клубок кашемірової пряжі. Щоб зробити з пряжі светр, вам потрібно зв'язати його.
Ми знаємо, що є різні види кашемірових светрів, також, є різні види філерів на основі гіалуронової кислоти, які використовуються виходячи із потреб шкіри пацієнтів.

Наприклад, філери Belotero Soft & Balance відносяться до менш щільних і їх можна порівняти з кашеміровим светром, зв'язаним подвійними нитками.

Belotero Intence можна порівняти з кашеміровим светром, який в деяких місцях має подвійну в'язку, а там, де потрібно більше підтримки і міцності, може бути в'язка і в 4 нитки.

А ось до самого щільного та ідеального для моделювання овалу обличчя і корекції підборіддя відноситься філлер Belotero Volume. Його щільність можна порівняти з кашеміровим светром зв'язаним з 6 ниток.
Soft
Intense
Balance
Volume
Який філер відповідає вашим індивідуальним потребам?
Опис
Вiдео
Максимальна регідратація шкіри:
Максимальне зволоження та відновлення текстури шкіри
Поліпшення якості шкіри
Заповнення дефектів (атрофічні рубці)
Розгладження шкіри
Зменшення почервонінь
обличчя
шиї
декольте
тильної поверхні кистей
Очевидні ефекти:
BELOTERO REVIVE И ВИ ГОТОВI ДО СЕЛФI 24/7
Опис
Вiдео
Belotero Soft і Balance забезпечують чудову інтеграцію в шкірі, миттєву та природну корекцію дрібних поверхневих та помірних зморшок:
«гусячі лапки»
періоральні зморшки
зморшки міжбрів'я
носогубні складки
зморшки маріонетки
контур та об'єм губ
зморшки в куточках рота
відновлення контуру та об'єму губ
Це єдині філери, які можна вводити в поверхневі шари шкіри за допомогою техніки «Бланшинг»
Belotero Soft
Belotero Balance
Left
Right
Опис
Вiдео
Belotero Intense забезпечує оптимальне заповнення об'єму для передбачуваного природного результату та чудову інтеграцію в тканини з мінімальним ризиком нерівності шкіри.
носогубні складки
зморшки маріонетки
контур і об'єм губ
зморшки в куточках рота
"Арка Купідона"
носогубные складки
морщины марионетки
контур и объем губ
морщины в уголках рта
"арка Купидона"
Left
Right
Опис
Вiдео
Belotero® Volume моделює і відновлює об'єми обличчя завдяки неперевершеній пластичності:
щоки
вилиці
скроні
підборіддя
BELOTERO VOLUME
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Опис
Вiдео
Що потрібно для створення ідеальної форми губ?

Belotero Lips Shape & Contour – філери для ідеальної форми і м'якого об'єму губ. При комплексній корекції ці філери ідеально доповнюють один одного так само, як доповнюють один одного контурний олівець та помада.
BELOTERO Lips – на багато місяців!
BELOTERO Lips – препарат, який в руках профі додасть вашим губам бажану форму, підкресливши їх природну красу.

Головний тренд «snogged lips» (заціловані губи) легко і надовго збережеться на ваших вустах з BELOTERO Lips.

Макіяж в стилі «snogged lips» - результат на кілька годин.
ПРО ЛІНІЙКУ
ПРО БЕЗПЕКУ
ПРО ЛІНІЙКУ
Belotero – дермальні філери на основі гіалуронової кислоти – ідеальний вибір для тих, хто прагне отримати природний результат омолодження з довготривалим ефектом. Спеціальний склад Belotero дозволяє йому проникати в тканини, делікатно та ефективно корегувати зморшки і лінії зі збереженням природних рис і контурів обличчя.

Завжди можна бути впевненим в тому, що ніхто з оточуючих не дізнається, яким чином Вам вдається виглядати настільки свіжо і впевнено!

Секрет Belotero назавжди залишиться особистим секретом.
На відміну від інших філерів, Белотеро легко інтегрується в тканини, тому не відчувається під шкірою: ви не відчуєте під шкірою ніяких ущільнень та вузликів.

Підходить власницям чутливої шкіри.


Миттєвий результат, який залишиться з вами протягом 9-12 місяців.

Є одним з найбезпечніших філерів в світі.
У 2011 році препарат був схвалений FDA (Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США) –вся лінійка філерів Belotero була ретельно протестована на предмет потенційних побічних ефектівПРО БЕЗПЕКУ
ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ
СКІЛЬКИ ЧАСУ ТРИВАЄ ПРОЦЕДУРА?
Спочатку лікар поставить запитання для збору історії перенесених захворювань, препаратів, які ви вживаєте та іншої мед. інформаціі. Під час процедури препарат вводять в зону корекції за допомогою дуже тонкої голки або канюлі (тупоносї голки). Це займає зазвичай близько 30 хвилин.
ЦЕ БОЛЯЧЕ?
Під час процедури деякі пацієнти можуть відчувати легкий дискомфорт. Майже всі філери лінійки Belotero доступні в формі з лідокаїном для зменшення больових відчуттів та підвищення комфорту.
ЧИ МОЖУТЬ З'ЯВИТИСЯ УЩІЛЬНЕННЯ АБО НЕЗВИЧНІ ВІДЧУТТЯ В ЗОНІ КОРЕКЦІЇ?
Продукти лінійки Belotero чудово інтегруються в тканини та не відчуваються при дотику до місця ін'єкції, на відміну від інших філерів. Це особливо важливо для таких зон, як губи, адже всі хочуть бачити природний результат!
ЯК СКОРО МОЖНА ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗВИЧНОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ?
Після процедури можуть виникнути такі реакції, як почервоніння, еритема, набряк або біль, які іноді супроводжуються сверблячкою в місцях корекції. Ці реакції можуть спостерігатися протягом тижня. Оскільки філери Belotero вводяться шляхом ін'єкції, можуть виникнути гематоми і набряклість, ущільнення або вузлики, а також зміна кольору або знебарвлення в місцях корекції. Проте, основна частина реакцій зазвичай зникає незабаром після процедури. Таким чином, деякі пацієнти повертаються до роботи відразу ж після корекції.
ЯК УНИКНУТИ НЕПРИРОДНОГО РЕЗУЛЬТАТУ, НАПРИКЛАД ЕФЕКТУ «РИБ'ЯЧИХ ГУБ»?
Для отримання природного результату під час корекції, особливо губ, слід дотримуватися принципу «чим менше, тим краще». Губи часто набрякають відразу після ін'єкції, тому може пройти від двох до трьох днів, перш ніж буде видно остаточний результат. Краще повторно відвідати лікаря-косметолога для проведення додаткової процедури корекції, якщо це необхідно, ніж ввести занадто багато препарату під час першої процедури.
ЧИ ОДРАЗУ ВИДНО ЕФЕКТ?
Так, естетичні результати помітні відразу після ін'єкції. Оскільки процедура корекції є менш інвазивною, ніж хірургічні процедури, пацієнти можуть повернутися до звичного способу життя відразу ж після корекції.
СКІЛЬКИ ЧАСУ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ ЕФЕКТ BELOTERO®?
Одним з головних переваг філерів Belotero є те, що ефекти носять стійкий, але не постійний характер: вони зберігаються протягом 9-18 місяців. Тривалість ефекту залежить від багатьох факторів, таких як метод та зона корекції, тип та стан шкіри, спосіб життя та вік. При повторному відвідуванні, лікар може прийняти рішення про докорекцію для поліпшення результатів первинної терапії.

Інша картина спостерігається при використанні бустера Belotero Revive. Значне поліпшення стану шкіри помітно вже після першої процедури. Проте, для оптимізації довгострокових результатів лікар порекомендує провести ще два-три сеанси через нетривалий час (від 2 до 3 тижнів між сеансами). Згодом терапію потрібно проводити рідше: один або два рази на рік, в залежності від індивідуальних особливостей шкіри.
ЧИ ІСНУЄ РИЗИК ВИНИКНЕННЯ ПОБІЧНИХ ЕФЕКТІВ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ПРОДУКЦІЇ MERZ?
Наші засоби виробляються на основі гіалуронової кислоти – природного компонента шкіри. Тому ймовірність розвитку алергічної реакції низька. Необхідності в проведенні попереднього тесту на алергію немає. Проте, можуть спостерігатися реакції, пов'язані з ін'єкцією, такі як почервоніння, набряк або біль, які іноді супроводжуються свербінням в зоні корекції. Ці реакції можуть спостерігатися протягом тижня. Також, можуть виникнути гематоми й набряки, ущільнення або вузлики, а також зміна кольору або знебарвлення в зоні корекції. У деяких випадках може розвинутися алергічна реакція на один з компонентів препарату, особливо на гіалуронат натрію та лідокаїну гідрохлорид.

Незважаючи на те, що наведені потенційні ризики виникають рідко, їх необхідно враховувати. Необхідно обов'язково повідомити лікаря про можливу алергічну реакцію, особливо на лідокаїн, перед початком терапії. Крім того, слід обговорити з лікарем всі можливі побічні ефекти та/або реакції, які можуть спостерігатися після ін'єкції.
Ви лікар?
Ознайомтеся з лінійкою BELOTERO у свого косметолога
Переходьте на сайт для фахівців естетичної медицини, де можна дізнатися детальну інформацію про препарат та пройти навчання.
Або знайдіть свого лікаря серед наших експертів в соцмережах. І обов'язково поділіться з нами враженнями, а краще результатом!
Made on
Tilda